Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

2% GPM parama

Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą šokių studijai! Gavę paramą naujiname šokių studijos patalpas, kuriame jaukesnę aplinką šokėjams bei svečiams, padengiame išvykas į konkursus.

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė paskirsto svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis gali įsitraukti į šį procesą ir spręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

RED studijos paramos gavėjo kodas: 302251342

PARAMĄ GALITE SKIRTI TRIMIS BŪDAIS:

1. Internetinės bankininkystės pagalba

prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.
Paspaudę čia rasite instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.

2. Užpildant FR0512 formą ranka,

nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą.
Paspaudę čia galite parsisiųsti deklaraciją, kurią reikia atsispausdinti, užpildyti savo duomenis ir išsiųsti VMI pagal savo gyvenamosios vietos adresą arba susisiekti su mumis.
Paspaudę čia rasite FR0512 užpildytos formos pavyzdį.

3. Užpildytą paraišką paduoti šokių studijoje RED.

Pastaba:

nuo 2017 m. pradžios buvo patvirtinta naujos redakcijos Prašymo forma, skirta pervesti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį organizacijoms, turinčioms teisę gauti paramą FR0512 forma (04 versija). Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis į Valstybinę Mokesčių inspekciją arba į mus.