Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Gatvės šokių studija
RED tai daugiau nei šokis

Šokių studija buvo įkurta 2008 m. tam, kad
suvienytų visus mylinčius šokį bei aktyvų ir sportišką
laisvalaikį, sveiką gyvenseną ir norinčius gerai praleisti laiką tarp šokio bendraminčių. RED šokių studijoje šoka bei sportuoja vaikai nuo 3 metų, paaugliai ir suaugę, kurie pasirenka sau tinkančias treniruotes, komandas, patogius laikus bei šokių stilistikas tokias kaip Hip Hop, Breakdance, House, Vogue, Commercial ir kt. Gatvės šokių studijos treneriai dirba tam, kad kartu su šokėjais pasiektų aukščiausių rezultatų čempionatuose, konkursuose, pasirodymuose, aplankytų kuo daugiau užsienio šalių ir, svarbiausia - tobulėtų ne tik šokių srityje, bet ir tobulintų savo asmenybę.

170 studijos
erdvės

Studijos erdvę sudaro didžioji bei mažoji salės, poilsio
zona, merginų ir vaikinų persirengimo kambariai, nuosavas tualetas.
Šokėjai laukdami treniruočių poilsio zonoje neleidžia laiko veltui - vieni ruošia pamokas, kiti aktyviai bendrauja, treti naudojasi nemokamu bevieliu internetu. Prie studijos yra „Ortopedijos technika“ viešojo transporto sustojimas, taip pat prieš studijos pastatą yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje 2 val. parkavimas yra nemokamas.

Studijos įkūrėja Rugilė
Dailidaitė

visuomet stengiasi padėti šokėjams bei treneriams atsiskleisti, atrasti
save ne tik šokyje, bet ir gyvenime, visuomet
skatina žengti pirmyn, nes kartais užtenka tik vieno judesio, kad pasikeistų mūsų gyvenimas. Rugilės dėka studija tapo antraisiais namais daugeliui ir visi kartu mes kuriame savo bei šokių istoriją.

Studija:

Rugilė Dailidaitė: